Lidovci vybrali v Brně na pomoc v boji proti rakovině přes 100 tisíc korun

Brno, 16. května 2011 (MEDIAFAX) - Více jak sto tisíc korun vybrali jihomoravští lidovci při sbírce na podporu Ligy proti rakovině. V pondělí to v Brně řekla místopředsedkyně KDU-ČSL Klára Liptáková.

ligaprotirakovine250

Během květinového dne nabízeli lidovci v ulicích Brna symbolické žluté kvítky a podle Liptákové se jim jich podařilo prodat téměř 3500.

Liptáková řekla, že řada kupujících dala během Květinového dne za symbolické kvítky do pokladniček i více jak symbolickou dvacetikorunu. "Do města jsme vypravili dvacet skupinek, další dvě jsme zprostředkovali skautům," řekla místopředsedkyně. Dodala, že peníze ze všech dvaceti pokladniček pošlou na účet neziskového sdružení Liga proti rakovině v Praze.

Jiří Nováček

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...