V obchodním centru Avion skončila rekonstrukce

Po deseti letech provozu se brněnské obchodní centrum Avion dočkalo modernizace. Rekonstrukce probíhala deset měsíců a týkala se více než tří tisíc metrů čtverečních. Jejím cílem bylo zvýšit estetickou úroveň centra, odlehčit a prosvětlit interiér, ale také podtrhnout jedinečnost zachováním dřevěných prvků. Modernizace se týkala především společných prostor jako jsou toalety a chodby, kde najdou návštěvníci nová křesla a lavičky. V rámci rekonstrukce proběhla i komplexní úprava klimatizace, elektrických rozvodů a ventilace. Obnovy se dočkaly i šatny a vstupy zaměstnanců.
Obchodní centrum Avion stojí v Brně od roku 1998 a patří do skupiny Inter Ikea Center Group. Průměrně jej navštíví až šest milionů návštěvníků za rok. Mimo Brna se nachází ještě v Praze, Ostravě a Bratislavě.
 

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.