V obchodním centru Avion skončila rekonstrukce

Po deseti letech provozu se brněnské obchodní centrum Avion dočkalo modernizace. Rekonstrukce probíhala deset měsíců a týkala se více než tří tisíc metrů čtverečních. Jejím cílem bylo zvýšit estetickou úroveň centra, odlehčit a prosvětlit interiér, ale také podtrhnout jedinečnost zachováním dřevěných prvků. Modernizace se týkala především společných prostor jako jsou toalety a chodby, kde najdou návštěvníci nová křesla a lavičky. V rámci rekonstrukce proběhla i komplexní úprava klimatizace, elektrických rozvodů a ventilace. Obnovy se dočkaly i šatny a vstupy zaměstnanců.
Obchodní centrum Avion stojí v Brně od roku 1998 a patří do skupiny Inter Ikea Center Group. Průměrně jej navštíví až šest milionů návštěvníků za rok. Mimo Brna se nachází ještě v Praze, Ostravě a Bratislavě.
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...