Brněnské výstaviště provoní předvánoční atmosféra

Tradiční Vánoční trhy se budou konat v areálu brněnského výstaviště od 10. prosince a potrvají do 19. prosince. Návštěvníci najdou v pavilonech F a G1 prakticky veškerý sortiment zboží, originální dárky nabídne také třicítka řemeslníků v rámci Řemeslnického jarmarku.
K Vánočním trhům patří i pestrý doprovodný program. Zábavná show bude obsahovat desítky akcí, ve všední dny začíná vždy ve 14 hodin, o sobotách a nedělích se mohou návštěvníci bavit už od 11 hodin. Mezi učinkujícími nebudou chybět například Jana Koubková, Naďa Urbánková, Bokomara, Karel Gott Revival, Eva a Vašek a mnozí další. V pavilonu F bude vyhrazen prostor pro nejmenší návštěvníky, kde děti budou moci trávit čas pod dozorem zkušených pedagogů, zatímco jejich rodiče mohou v klidu nakupovat. Děti potěší svým vystoupením Dáda Patrasová, Majda z Kouzelné školky, 5 Angels a kouzelník Jirka Hadaš.
Vánoční trhy budou také rájem pro milovníky dobrého jídla a pití. Stánky s občerstvením před pavilony F a G1 nabídnou zabijačkové speciality. Určitě budou chutnat venku i za mrazivého počasí. Před pavilonem bude vonět guláš, polévky, grilované klobásy, bramboráky a další oblíbené pokrmy. Návštěvníci se budou moci zahřát grogem, svařeným vínem i horkou medovinou.

veletrh_1.jpg

 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...