Závady na komunikaci mohou Brňané hlásit přes internet

Společnost Brněnské komunikace na webových stránkách spustila projekt s názvem Brňáci pro Brno. Jde o interaktivní systém zadávání a sledování oprav komunikací. Občané mohou sami ze svého počítače nebo mobilního telefonu nahlásit závadu na komunikaci pomocí jejího vyznačení přímo na mapě. Navíc mohou sledovat, jak opravy postupují.
Na webové adrese www. bkom.cz/brnaciprobrno vyplní jednoduchý formulář o problému, mohou přidat i fotografii místa a GPS souřadnice. Důležitým upřesněním je zvolení správné kategorie závady. K tomu slouží ikonky s piktogramy – vybírat lze z těchto variant: chodníky, svodidla, směrové sloupky, odvodnění, dopravní značení, mosty, zeleň, zábradlí a výtluky ve vozovce. Zadání požadavku lze provést přes internet z počítače nebo pomocí běžného mobilního telefonu přímo na ulici.

dir.jpg

 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...