V Mahenově památníku se bude diskutovat o rozvoji MOÚ

Masarykův onkologický ústav v Brně (MOÚ) společně s Občanským sdružením Masarykova čtvrť a Knihovnou Jiřího Mahena v Brně zve všechny zájemce na besedu, která se uskuteční ve čtvrtek 30. září v 17 hodin v Mahenově památníku (Mahenova 8). Beseda bude zaměřena především na další rozvoj Masarykova onkologického ústavu a jeho okolí v rámci Žlutého kopce a Helgolandu. Setkání iniciovalo Občanské sdružení Masarykova čtvrť. Kromě plánů do budoucna MOÚ se zde bude hovořit o jeho historii i aktuálních možnostech léčby onkologických onemocnění a prevenci. Po skončení besedy si budou moci zájemci ústav prohlédnout.
Besedy se zúčastní prof. MUDr. Jiří Vorlíček, CSc., ředitel MOÚ, Ing. Jana Nováčková, náměstkyně HTS, MUDr. Petr Čoupek, primář Kliniky radiační onkologie, Ing. Vladimír Kovář, vedoucí Oddělení radiologické fyziky, a doc. PhDr. Věra Linhartová, CSc., autorka publikace „Kapitoly z dějin Masarykova onkologického ústavu v Brně“.

mou_1.jpg

 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...