Na akci Starobrna se vypilo 350 sudů piv

V sobotu 4. září proběhl tradiční Den otevřených dveří pivovaru Starobrno. Program zahájil Jiří Imrýšek, marketingový ředitel Heinekenu Česká republika, a Tomáš Pluháček, vrchní sládek starobrněnského pivovaru. Na hlavním pódiu společně přivítali návštěvníky a slavnostně narazili první sud odpoledne. Krátce po nich se již na pódiu začala střídat jedna hvězda za druhou. Lenku Dusilovou následovali brněnští All X, kteří ve starobrněnských montérkách sklízeli hlasité ovace. Úspěch však měli i další vystupující – Děda Mládek Illegal Band, Vypsaná fixa a Mig 21.
Přes počáteční nepřízeň počasí zavítalo do pivovaru Starobrno během celého odpoledne a večera přibližně jedenáct tisíc návštěvníků. Prodalo se okolo 350 sudů piv vařených v místním pivovaru. Z toho se téměř šest set půllitrů vypilo na plošině vynesené jeřábem nad pivovar. Ta se těšila obrovskému zájmu příchozích.
Široká nabídka piv zahrnovala Starobrno Medium, Tradiční, Ležák, specialitu Baron Trenck, Heineken či nové nealkoholické Fríí. Fajnšmekři si pochvalovali také novou nefiltrovanou „třináctku“ Starobrno, která je v restauracích k dostání od minulého měsíce. V průběhu dne se sudy s ní vypily do poslední kapky. Na stáncích se čepovaly také nealkoholické limonády Zulu.
Přípravy v areálu vyvrcholily v pátek 3. září, kdy byly v rámci výstavby hlavního pódia i pódia Starobrněnské večerní školy vyklizeny prostory sudové i lahvové expedice. Z horního i dolního nádvoří pivovaru tak dočasně zmizely tisícovky pivních sudů a přepravek s lahvemi, které uvolnily místo zastřešeným pódiím. Po celou sobotu byla také zastavena výroba piva.

starobrno_1.JPG

 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...