Brno se bude prezentovat na veletrhu Urbis Invest 2010

Europoint Brno, Ceitec nebo medicínské centrum ICRC bude město Brno prezentovat na veletrhu Urbis Invest 2010, který se bude v Brně konat ve dnech 13. až 17. září. Smlouvu o komplexním zajištění expozice Jihomoravského kraje a statutárního města Brna na veletrhu Urbis Invest 2010 se společností Veletrhy Brno schválila Rada města na své schůzi v úterý 27. července.
Společná expozice pro veletrh Urbis Invest bude realizována na ploše 80 m2. Výstavní expozice a její charakter bude vycházet z celkové nabídky prezentovaných projektů se zaměřením na využití plazmových obrazovek a ortofotomapy rozvojových lokalit města Brna. Expozice bude vybavena centrální recepcí, informačním pultem, zázemím, jednacími místy a logy s prvky jednotného vizuálního stylu města Brna a grafikou Jihomoravského kraje.
Celkové náklady na realizaci pro Jihomoravský kraj a statutární město Brno na veletrhu Urbis Invest 2010 jsou 569 770 Kč včetně DPH, z čehož polovinu uhradí město Brno. Druhá polovina nákladů bude uhrazena z rozpočtu Jihomoravského kraje.
Ke klíčovým připravovaným a probíhajícím projektům výstavby ve městě Brně patří Europoint Brno – železniční uzel a Jižní centrum, Brněnská průmyslová zóna – Černovická terasa, Kasárna Slatina, Český technologický park Brno, Aquapark Brno, Mezinárodní centrum klinického výzkumu ICRC a Středoevropský technologický institut Ceitec.

urbis_1.jpg

 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...