První etapa rekonstrukce haly Rondo je ve finále

V září končí první etapa rekonstrukce víceúčelové haly Rondo. Tato úvodní fáze rekonstrukce významného sportovního stánku města Brna přináší zejména stavební úpravy venkovních teras, nového osvětlení a větrání haly, nové dispoziční řešení šaten A mužstva a opravu vnitřní konstrukce haly včetně nátěrů nosné ocelové konstrukce a akustických podhledů. Hráči a diváci se také mohou těšit například na nové mantinely splňující podmínky hokejové extraligy.

DSC06790_1.JPG

Druhá etapa rekonstrukce haly Rondo bude ve znamení dostavby objektu, přístavby šaten a rekonstrukce hotelu, ale také instalace nových lavic pro diváky se sedačkami v klubové modré barvě. Celá rekonstrukce haly bude dokončena v srpnu 2010 a vyžádá si investice města Brna ve výši 400 milionů korun.
„K městu Brnu patří kromě jiného hokej a k brněnskému hokeji značka Kometa. Jsem velmi rád, že sportovní hala Rondo prochází po čase zaslouženou bitvou, a to tentokrát za moderní vzhled a komfortní zázemí nejen pro sportovce, ale i pro diváky. Jižní Morava, město Brno, jeho občané, sportovci a fanoušci si to určitě zaslouží,“ řekl k probíhající rekonstrukci haly primátor města Brna Roman Onderka.

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...