Mahenovo divadlo

Neděle 1. 03. v 19.00

Hana / činohra

Alena Mornštajnová
režie: Martin Glaser

Uhrančivé osudy tří žen a jednoho století.

Pondělí 2. 03. v 10.00

Hana / činohra

Alena Mornštajnová
režie: Martin Glaser

Uhrančivé osudy tří žen a jednoho století.

Úterý 3. 03. v 19.00

Saturnin / činohra

Zdeněk Jirotka, Martin Vačkář, Ondřej Havelka
režie: Jakub Nvota

Swingová groteska pro celou rodinu.

Středa 4. 03. v 18.00

Čert a Káča / opera

Antonín Dvořák
režie: Jiří Heřman

Kdo přijde do pekla?

Pátek 6. 03. v 10.00

Lucerna / činohra

Alois Jirásek
režie: Štěpán Pácl

Kouzelná hra.

Sobota 7. 03. v 19.00

Kdo je pan Schmitt? / činohra

Sébastien Thiéry
režie: Jana Kališová

Moderní francouzská komedie – Kafka by byl nadšený, Feydeau taky.

Neděle 8. 03. v 17.00

Dobové tance / činohra

Karel Steigerwald
režie: Ivan Krejčí

Jaké hodnoty hájíme?

Pondělí 9. 03. v 19.00

Dobové tance / činohra

Karel Steigerwald
režie: Ivan Krejčí

Jaké hodnoty hájíme?

Úterý 10. 03. v 18.00

Dobové tance / činohra

Karel Steigerwald
režie: Ivan Krejčí

Jaké hodnoty hájíme?

Středa 11. 03. v 19.00

Lucerna / činohra

Alois Jirásek
režie: Štěpán Pácl

Kouzelná hra.

Čtvrtek 12. 03. v 19.00

4 Elements / balet

Lukáš Timulák, Jiří Kylián, Nacho Duato

Čtyři strhující choreografie o ženách i mužích, o řádu i živelnosti.

Pátek 13. 03. v 11.00, 19.00

4 Elements / balet

Lukáš Timulák, Jiří Kylián, Nacho Duato

Čtyři strhující choreografie o ženách i mužích, o řádu i živelnosti.

Sobota 14. 03. v 19.00

Králova řeč / činohra

David Seidler
režie: Martin Stropnický

Král problémy mít může – řešit je však musí.

Neděle 15. 03. v 19.00

Zrní / koncert

Úterý 17. 03. v 19.00

Piková dáma / opera

Petr Iljič Čajkovskij
režie: Martin Glaser

Hráčská vášeň vztahům nesvědčí!

Středa 18. 03. v 19.00

Rudy Linka - One man show

Čtvrtek 19. 03. v 18.00

Piková dáma / opera

Petr Iljič Čajkovskij
režie: Martin Glaser

Hráčská vášeň vztahům nesvědčí!

Pátek 20. 03. v 19.00

Saturnin / činohra

Zdeněk Jirotka, Martin Vačkář, Ondřej Havelka
režie: Jakub Nvota

Swingová groteska pro celou rodinu.

Neděle 22. 03. v 19.00

Vienna Strauss Philharmonic Orchestra / koncert

Pondělí 23. 03. v 19.00

Marie Stuartovna / činohra

Friedrich Schiller
režie: Martin Čičvák

Historické drama.

Úterý 24. 03. v 19.00

Noc bláznů / činohra

Louis Nowra
režie: Šimon Dominik

Komedie k zbláznění!

Středa 25. 03. v 19.00

Králova řeč / činohra

David Seidler
režie: Martin Stropnický

Král problémy mít může – řešit je však musí.

Čtvrtek 26. 03. v 19.00

Pera markýze de Sade / činohra

Doug Wright
režie: Martin Glaser

Je možné umlčet svobodné myšlení?

Pátek 27. 03. v 18.00

Lucerna / činohra

Alois Jirásek
režie: Štěpán Pácl

Kouzelná hra.

Sobota 28. 03. v 18.00

Čert a Káča / opera

Antonín Dvořák
režie: Jiří Heřman

Kdo přijde do pekla?

Neděle 29. 03. v 19.00

Hradišťan - hudebně taneční soubor / koncert

Pondělí 30. 03. v 19.00

Hana a Petr Ulrychovi, Javory a Javory Beat / koncert

Úterý 31. 03. v 19.00

Apartmá v hotelu Plaza / činohra

Neil Simon
režie: Lucie Málková

Je něco vtipnějšího než mezilidské vztahy?

Mahenovo divadlo, Malinovského nám. 1, 657 70  Brno
Informace: www.ndbrno.cz

Předprodej vstupenek NDB: Dvořákova 11, 657 70 Brno, tel.: +420 542 158 120, e-mail: obchodni@ndbrno.cz
V pracovní dny od 8:30 do 18:00 hod., v sobotu od 9:00 do 12:00 hod.

Změna programu vyhrazena. Redakce portálu iBrno.cz neručí za úplnost a správnost údajů. Kompletní informace najdete na: www.ndbrno.cz