Výstava fotoobrazů z cyklu Obrazy z cest zahajuje 18. listopadu v Domě pánů z Lipé

Brno, 3. listopadu 2011 - Od 18. listopadu do 5. prosince 2011 bude v prostorách Domu pánů z Lipé zpřístupněn pod názvem "Magic World 4" výběr fotografických novinek z galerií amatérských fotografů projektu Dušana Procházky "Obrazy z cest". Výstava je dalším pokračováním akcí autorů sdruženým internetovým portálem www.obrazyzcest.cz.

obrazy_z_cest1-250

Bude na ní k vidění cca 40 obrazů od deseti autorů a jejich hostů. Oproti letní prezentaci na brněnském letišti bude výstava kvantitativně daleko menší, kvůli omezeným prostorám Domu pánů z Lipé, zato bude obsahovat výhradně letošní novinky z galerií autorů. Výstava v Domu pánů z Lipé je každoročně jakousi logickou tečkou za celoroční činností brněnských amatérských fotografů a je i pravidelným místem setkání autorů a přátel cestování a dobré nálady na klubovém večeru.

obrazy_z_cest1-600
Návštěvníci mohou shlédnout ukázky kolekcí např. "Zapomenuté přístavy" D. Procházky. Dále fota z posledních cest talentovaných fotografů Z. Haška, H. Kmoníčkové, J. Vaníčka, V. Opluštila, V. Bureše, W. Pavliše, A. Krejčího a P. Nováka. Zajímavostí budou fota posvátných míst USA K. Fullera i fota mladých hostujících talentů. Nekterá témata se již objevila na pravidelných scénách "Obrazů z cest" v galerii restaurace Varna na gastronomických národních večerech a nové scéně letošního roku cestovatelských večerech v Noem Arch.

Mediálním partnerem je časopis Brno Business. Vše podstatné o výstavě Magic World včetně představení projektu Obrazy z cest, v rámci kterého je letošní výstava organizována, je k dispozici na stránkách www.obrazyzcest.cz.

red


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...