Napsat e-mail Tisk

Světový duel vín 2022

Akce Upravit akci

Světový duel vín 2022
Název akce:
Světový duel vín 2022
Datum konání:
19.11.2022
Místo konání:
Hustopeče, Hotel Amande

Popis akce

V sobotu 19. listopadu se v konferenčních prostorách Hotelu Amande v Hustopečích uskuteční již 12. ročník Světového duelu vín. Opět po roce se tak v pomyslném duelu utkají exkluzivní vína světa a vybraná vína z České republiky. Jedná se ale o nesoutěžní přehlídku vín, kde si každý milovník vína výsledný obrázek a hodnocení stanoví sám a za cíl si klade zejména rozšíření obzorů o vínech. Letos je pak hlavní důraz kladen na vína z odrůd Ryzlink rýnský a Chardonnay.

Exkluzivní vína světa a vybraná vína z ČR se i letos utkají v pomyslném duelu vín, ovšem vítěze si každý určí sám. Příležitost k tomu dostane v sobotu 19. listopadu od 10.00 do 20.00 hod.

Vstupné v předprodeji 1.700,- Kč, na místě 1.900,- Kč.
Organizátor:
Město Hustopeče
WWW stránka:
www.hustopece.cz/svetovy-duel-vin2022

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...