Napsat e-mail Tisk

ochutnávka vín Weingut Blaha – Röschitz

Akce Upravit akci

Název akce:
ochutnávka vín Weingut Blaha – Röschitz
Datum konání:
30.08.2022
Místo konání:
Brno, U královny Elišky

Popis akce

Zveme Vás na prodejní ochutnávku dolnorakouského vinařství Weingut Blaha – Röschitz – úterý 30. srpna 2022 v 18 hod. U KRÁLOVNY ELIŠKY v Brně, Mendlovo nám. 1b.

Degustační lístek připravil majitel vinařství pan Martin Blaha, který ochutnávku vín i povede. Vybraná vína bude možné si zakoupit za příznivou sklepní cenu, případně objednat.

Rezervace nutná – vstupné 200 Kč – počet míst je limitován – tel. 733 18 28 34.
Po skončení řízené degustace můžete povečeřet a posedět u dobrého vína.

Informace o Rodinném vinařství Blaha:
Půda v Röschitz nabízí zajímavou rozmanitost díky prastarému podloží složené z písku, vápna a spraší. Tradiční rodinný podnik se stále vylepšuje díky stálým inovacím a investicím. A díky tomu je milovníkům a znalcům vína umožněno si vychutnat živá vína se silnou osobností. Láska do nejmenšího detailu, důsledné a pečlivé zacházení s vínem leží Martinovi Blahovi u srdce. Typické pro oblast Röschitz jsou ovocná, voňavá vína, plná svěžesti s příjemnou kyselostí. Na žulové a sprašové půdě se obzvlášť báječně daří Veltlínskému zelenému.
Organizátor:
U KRÁLOVNY ELIŠKY, a.s.
WWW stránka:
www.ukralovnyelisky.cz

Kontaktní telefon:
733 182 834
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...