Napsat e-mail Tisk

Silva Regina 2022 - Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh

Akce Upravit akci

Název akce:
Silva Regina 2022 - Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh
Datum konání:
03.04.2022 - 06.04.2022
Místo konání:
Brno, Výstaviště Brno

Popis akce

SILVA REGINA 2022 bude patřit mezi stěžejní středoevropské lesnické a myslivecké veletrhy. V tomto ročníku proběhne souběžně s veletrhem BIOMASA.

Veletrhy jsou opět přístupné bez prokazování bezinfekčnosti

V lesnické části veletrhu najdou návštěvníci vše pro lesní hospodaření, případně pro údržbu porostů ve městech, budou probíhat i praktické ukázky použití strojů. Myslivecká část veletrhu se zaměří na prodej potřeb pro myslivost a pobyt v přírodě. Pro návštěvníky budou připravena také pódia se vzdělávacím i zábavným programem nebo restaurace se zvěřinovými specialitami, počítá se s vystoupeními trubačů, kynologů a sokolníků i odborným lesnickým doprovodným programem.
Organizátor:
Veletrhy Brno
WWW stránka:
www.bvv.cz/silva-regina/

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...