Napsat e-mail Tisk

Koncert pro Ukrajinu v ArtBaru

Akce Upravit akci

Koncert pro Ukrajinu v ArtBaru
Název akce:
Koncert pro Ukrajinu v ArtBaru
Datum konání:
02.03.2022
Místo konání:
ArtBar Druhý Pád

Popis akce

Milí přátelé,
jistě dobře víte, co se v posledních dnech děje na Ukrajině a vůbec kolem nás. I proto jsme se s Tondou Bukovským rozhodli přiložit ruku k dílu a pomoci více než vyjádřením solidarity. Výsledkem naší činnosti je tato pozvánka.

Ve středu 2. 3. od 19 00 se v Artbaru Druhý Pád uskuteční benefiční koncert, jehož celý výtěžek půjde na humanitární pomoc Ukrajině. Budeme velmi rádi, pokud se přijdete podívat, poslechnout a přispět.

Celý program vznikal ze známých důvodů velmi narychlo a ještě se v něm možná odehrají jisté korekce, ale myslím, že se nám nakonec podařilo dát dohromady slušnou hromadu dobré muziky. Kdo tedy ve středu vystoupí?

Zdeněk Král & Tereza Lexová & Utebe
Sabor Latino – duo
Michaela Chillová s kapelou
Ihor Parchomenko
Swingový Kvartet Bezrukého Frantíka
Hazafele

Po oficiálním programu bude patrně následovat Jam session, takže neúčinkující muzikanti nástroje s sebou.

Neváhejte a přijďte pomoci dobré věci.

****************

ArtBar Druhý Pád
Unikátní undergroundový hudební klub v Brně. Koncerty, párty, elektronická hudba, firemní akce, studentské párty, soukromé oslavy atd. Kapacita 450 osob.
WWW stránka:
www.druhypad.cz

Kontaktní telefon:
721 850 166
Kontaktní e-mail:
produkce@druhypad.cz
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...