Public relations

  • Letem světem Moravským muzeem

    Letem světem Moravským muzeem

    Pavilon Anthropos v Pisárkách, Dietrichsteinský palác na Zelném trhu, Památník Leoše Janáčka na Smetanově ulici, zoologický depozitář na zámku v Budišově či Starý zámek v Jevišovicích, to vše je Moravské zemské muzeum, kde je stále k vidění spousta zajímavostí.

Napsat e-mail Tisk

Vinum Juvenale 2020

Akce Upravit akci

Vinum Juvenale 2020
Název akce:
Vinum Juvenale 2020
Datum konání:
24.06.2021
Místo konání:
Brno, Orea Congress Hotel Brno

Popis akce

Výsledky mezinárodní soutěže vín Vinum Juvenale 2020, jedné z nejstarších soutěží vín u nás, byly zveřejněny. Slavnostní vyhlášení výsledků a degustace soutěžních vín se uskuteční 24. června v Orea Congress Hotel Brno.

Soutěž Vinum Juvenale 2020 je jedinečná svým zaměřením: hodnotí vína pouze jediného ročníku, vždy toho aktuálního. V letošním roce se uskutečnilo hodnocení již 23. ročníku mezinárodní soutěže. Ta si klade za cíl ohodnotit a ocenit nejlepší vína ze sklizně 2020. Jedná se o největší soutěž mladých vín, která splňuje a dodržuje Národní standardy certifikovaných soutěží vín v České republice pod společnou garancí Svazu vinařů České republiky a Národního vinařského centra.

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 392 vzorků ze Slovenska, Čech a Moravy. Slavnostní vyhlášení výsledků a degustace soutěžních vín se uskuteční 24. června v Orea Congress Hotel Brno (bývalý Hotel Voroněž).

Slavnostní vyhlášení výsledků a degustace soutěžních vín se uskuteční 24. června od 17 hodin v Orea Congress Hotel Brno (bývalý Hotel Voroněž). Součástí bude i občerstvení a degustace všech soutěžních vzorků. Akce je pro pozvané, vzhledem k pandemii zůstává omezený počet vstupů. Vložné je 1000 Kč. Vstup ve společenském oděvu za platných podmínek pro covid. Informace na info(@)mika.cz.
Organizátor:
MIKA CZ, s.r.o.
WWW stránka:
www.vinumjuvenale.cz

Kontaktní e-mail:
info@mika.cz