Napsat e-mail Tisk

English wine tasting

Akce Upravit akci

Název akce:
English wine tasting
Datum konání:
11.02.2021
Místo konání:
Brno, Vinná galerie

Popis akce

Když to nejde naživo, tak alespoň online 11.2.

Vážení přátelé dobrého vína,

už je tady únor a normální degustace bohužel stále v nedohlednu. Tak se snažíme pořád něco vymýšlet, abychom vás trochu potěšili, ale třeba i zaměstnali vaše mozkové buňky.

English wine tasting

Naše sommeliérka Lenka se spojila s vyhlášenou americkou sommeliérkou Arriele DeSoucey a připravily pro vás na 11. února online degustaci v angličtině. Jsou to obě krásné dámy, takže budou prezentovat degustační set pre ňu.
Jde o dárkové balení 6 vín z vinařství Vican o objemu á 0,187l.
Zúčastnit se může každý, kdo set objedná a napíše do poznámky English – pošleme vám pak zoom link a další info. Prosím mimo Brno objednávejte nejpozději 9. února, ať stihneme doručit. V Brně přijďte klidně osobně do Vinné Galerie ještě i ve čtvrtek dopoledne, akorát nám na sebe nechejte e-mail.
Tak na zdraví

Náš nový web: www.vinnagalerie.cz
Organizátor:
Vinná galerie
WWW stránka:
www.vinnagalerie.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...