Napsat e-mail Tisk

Pavel Vondráček - Love Stories Tour - Brno

Akce Upravit akci

Pavel Vondráček - Love Stories Tour - Brno
Název akce:
Pavel Vondráček - Love Stories Tour - Brno
Datum konání:
17.09.2020
Místo konání:
Místodržitelský palác

Popis akce

Jeden z nejtalentovanějších českých klavíristů mladé generace Pavel Vondráček vyráží na své debutové koncertní turné po 11 českých městech. Zastaví se také v Brně, kde ve čtvrtek 17. září od 19 hodin v Barokním sále Místodržitelského paláce představí hudbu ze svého nové alba Love Stories.
Díky překrásně zpracovaným vizuálním prvkům včetně osvětlení a svíček zažijete nezapomenutelný večer. Pečlivě připravený program nabízí dostatek krásy moderních melodií i bravury klasické hudby, dostatek intimity i virtuozity. V podání Pavla a jeho hostů zazní to nejlepší z klavírní hudby na jednom koncertě a přenesete se do říše fantazie.
Student nejprestižnější světové akademie populární hudby a jazzu Berklee v Bostonu vydal koncem loňského roku své druhé studiové album, tentokrát čistě autorské. Právě hudbu z tohoto alba představí na turné, kde alternuje autorskou hudbu s tím nejlepším z klasické hudby (Chopin, Chaminade) na jednom koncertě.
V srpnu Pavel Vondráček zahájil turné veleúspěšným koncertem v klášteře Teplá u Mariánských Lázní a v průběhu září se představí i v Místodržitelském paláci Moravské galerie v Brně. Se svou překrásnou hudbou a skvělými hosty si připravil fenomenální zážitek pro všechny posluchače.
Organizátor:
Concertio Promotions
WWW stránka:
https://www.lovestoriestour.cz/

Kontakt:
Petr Novotný
Kontaktní telefon:
602872492
Kontaktní e-mail:
iam@pavelvondracek.com