Napsat e-mail Tisk

VAJN & ŠAJN - pouliční festival vína a jídla

Akce Upravit akci

VAJN & ŠAJN - pouliční festival vína a jídla
Název akce:
VAJN & ŠAJN - pouliční festival vína a jídla
Datum konání:
18.07.2020 - 18.07.2020
Místo konání:
Moravská Nová Ves

Popis akce

Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína na letní zážitkový pouliční festival vína a jídla VAJN & ŠAJN do vinařských sklepních uliček Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi.

Festival se uskuteční ve třech letních sobotách - 18.července, 8. srpna a 29. srpna - vždy od 10.00 do 20:00 hodin s možností prodloužení podle zájmu a počasí v podobě večerního posezení u cimbálu v srdci areálu vinných sklepů.

Na každou festivalovou sobotu pro Vás připravujeme:
- pestrou, širokou a barevnou nabídku místních neoveských vín vyznačujících se nezaměnitelným terroir pocházejícím z místních vinařských poloh, vínu prospěšného horkého podnebí a umění místních vinařů,
- nabídku kvalitního a čerstvého občerstvení z tolik oblíbených food tracků,
- tradiční domácí občerstvení i krajové speciality připravované přímo na místě nebo nabídku kvalitní kávy a kávových specialit s důrazem na zdroje z domácích pražíren z blízkého okolí.

Jednotlivé účastníky festivalu budeme postupně představovat na našem facebookovém profilu .. tak nás sledujte a můžete i lajkovat! :-)

AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA TOMTO WEBU V SEKCI SOUTĚŽE!
Organizátor:
Vinařský spolek Moravská Nová Ves
WWW stránka:
www.vinarimnves.cz

Kontakt:
Radek Vaněk
Kontaktní telefon:
608875445
Kontaktní e-mail:
info@vinarimnves.cz
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...