eWay
Helios

Napsat e-mail Tisk

Natural Wine Fest 2020 BRNO

Akce Upravit akci

Název akce:
Natural Wine Fest 2020 BRNO
Datum konání:
28.03.2020
Místo konání:
Brno, Tržnice Brno

Popis akce

Brněnský festival přírodních vín Natural Wine Fest 2020 je konečně tady!

PRODEJ VSTUPENEK - SMSticket
https://www.smsticket.cz/vstupenky/19233-natural-wine-fest-2020

O FESTIVALU...

Těšit se můžete na osobní účast více než čtyř desítek českých a zahraničních vinařství a distribucí, které nám přijedou představit svá vína. Všechny vystavující vinaře spojuje jejich silná filozofie produkce hroznů a výroby vína, ve které se snaží maximálně využít čistě přírodní potenciál. V rámci jedné festivalové vstupenky máte možnost ochutnat vzorky naturálních vín od všech vystavujících vinařů!

OCHUTNÁTE...

Oranžová vína macerovaná na slupkách, bílá vína s divokou aciditou a výraznou mineralitou, transparentní a šťavnatá červená vína, vína fermentovaná v amforách nebo přírodní šumivá vína stylu pét-nat… Čeká na Vás velice pestrá skladba stylů, odrůd a terroir! Kromě vína na festivalu ochutnáte i naturální jablečné cidery nebo výběrovou kávu.

NĚCO NA ZUB?

K občerstvení Vám v rámci festivalu nabídneme čerstvý kváskový chléb z dílny Laskominy od Maryny nebo budete moci navštívit jeden z několika foodtrucků pro nás speciálně rozestavených hned pod Tržnicí.

KDY A KDE?

Festival se uskuteční v sobotu 28. BŘEZNA 2020 od 13:00 v Nové Tržnici na Zelném trhu v centru Brna, kde kromě vystavujících vinařů proběhnou i tři přednášky „masterclass“.

DÁLE...

Postupně budeme v události zvěřejňovat jména jednotlivých vinařství, distribucí a foodtrucků. Brzy taky doplníme informace o chystaných přednáškách "masterclass" a celkovém průběhu festivalu.

Bude to krásná sobota plná přátelské atmosféry, hudby a přírodního vína, takže si rozhodně poznačtě datum, kupte vstupenku a #tankujnatural!

Za Natural wine fest se na Vás těší:
Adam Vaněrka a Tomáš Nossek

http://naturalwinefest.cz

Sledovat nás můžete i na Instagramu: https://www.instagram.com/naturalwinefest
Organizátor:
Natural wine fest
WWW stránka:
www.naturalwinefest.cz

Kontaktní telefon:
606 560 580
Kontaktní e-mail:
info@naturalwinefest.cz