Napsat e-mail Tisk

Natural Wine Fest 2020 BRNO

Akce Upravit akci

Název akce:
Natural Wine Fest 2020 BRNO
Datum konání:
28.03.2020
Místo konání:
Brno, Tržnice Brno

Popis akce

Brněnský festival přírodních vín Natural Wine Fest 2020 je konečně tady!

PRODEJ VSTUPENEK - SMSticket
https://www.smsticket.cz/vstupenky/19233-natural-wine-fest-2020

O FESTIVALU...

Těšit se můžete na osobní účast více než čtyř desítek českých a zahraničních vinařství a distribucí, které nám přijedou představit svá vína. Všechny vystavující vinaře spojuje jejich silná filozofie produkce hroznů a výroby vína, ve které se snaží maximálně využít čistě přírodní potenciál. V rámci jedné festivalové vstupenky máte možnost ochutnat vzorky naturálních vín od všech vystavujících vinařů!

OCHUTNÁTE...

Oranžová vína macerovaná na slupkách, bílá vína s divokou aciditou a výraznou mineralitou, transparentní a šťavnatá červená vína, vína fermentovaná v amforách nebo přírodní šumivá vína stylu pét-nat… Čeká na Vás velice pestrá skladba stylů, odrůd a terroir! Kromě vína na festivalu ochutnáte i naturální jablečné cidery nebo výběrovou kávu.

NĚCO NA ZUB?

K občerstvení Vám v rámci festivalu nabídneme čerstvý kváskový chléb z dílny Laskominy od Maryny nebo budete moci navštívit jeden z několika foodtrucků pro nás speciálně rozestavených hned pod Tržnicí.

KDY A KDE?

Festival se uskuteční v sobotu 28. BŘEZNA 2020 od 13:00 v Nové Tržnici na Zelném trhu v centru Brna, kde kromě vystavujících vinařů proběhnou i tři přednášky „masterclass“.

DÁLE...

Postupně budeme v události zvěřejňovat jména jednotlivých vinařství, distribucí a foodtrucků. Brzy taky doplníme informace o chystaných přednáškách "masterclass" a celkovém průběhu festivalu.

Bude to krásná sobota plná přátelské atmosféry, hudby a přírodního vína, takže si rozhodně poznačtě datum, kupte vstupenku a #tankujnatural!

Za Natural wine fest se na Vás těší:
Adam Vaněrka a Tomáš Nossek

http://naturalwinefest.cz

Sledovat nás můžete i na Instagramu: https://www.instagram.com/naturalwinefest
Organizátor:
Natural wine fest
WWW stránka:
www.naturalwinefest.cz

Kontaktní telefon:
606 560 580
Kontaktní e-mail:
info@naturalwinefest.cz
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...