Napsat e-mail Tisk

Degustace vín z vinařství AMPELOS + degustační menu a jídlo "na vidličku"

Akce Upravit akci

Název akce:
Degustace vín z vinařství AMPELOS + degustační menu a jídlo "na vidličku"
Datum konání:
30.01.2020
Místo konání:
Brno, Vinovin

Popis akce

Tentokrát budeme ve čtvrtek 30.1. v 18:45 ve Znojmě degustovat vína z vinařství AMPELOS z Vrbovce.

S Lukášem Kyliánem z Ampelosu spolupracujeme už déle než 15 let. Jejich vína jdou kvalitativně stále nahoru a Lukáš nezná nic ve smyslu "to je dobrý". Vždy to musí být nejlepší, jak je v dané situaci možné. A na jejich vínech je to poznat :)
Dnes vinařství hospodaří na 53 hektarech a tady ve vinohradu začíná výroba vína. Protože co se neudělá ve vinohradu, tak to se už ve sklepě nedožene. Takže vína v Ampelosu vyrábí výhradně z vlastních hroznů.

V současné době také Ampelos nadále udržuje genofond révy vinné ČR, provádí novošlechtění, udržovací šlechtění a produkci množitelských materiálů.

Chcete-li se zůčastnit této degustace tak neváhejte a zakupte si vstupenku online zde nebo přímo ve vinotéce. Cena vstupenky je 500 korun. Počet míst je omezen.
Kdybyste zjistili, že se degustace zúčastnit nemůžete, lze vstupenku do 23.1.2020 vrátit.
Organizátor:
Vinovin
WWW stránka:
www.vinovin.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...