Public relations

  • Archeologem, bryologem i zoologem. Září v MZM pro děti i dospělé.

    Archeologem, bryologem i zoologem. Září v MZM pro děti i dospělé.

    Noc netopýrů na Starém zámku v Jevišovicích aneb Věděli jste, že podkroví Starého zámku v Jevišovicích obývá kolonie netopýrů velkých? Poznejte jejich skrytý způsob života na Noci netopýrů. Ve spolupráci s Jihomoravským muzeem ve Znojmě Vám představíme netopýry z mnoha pohledů – pomocí videoprojekce, přednáškou a při troše štěstí (dole u řeky) i přímým...

Napsat e-mail Tisk

6. výroční konference ABSL: Budoucnost práce a světového byznysu ve 4D

Akce Upravit akci

6. výroční konference ABSL: Budoucnost práce a světového byznysu ve 4D
Název akce:
6. výroční konference ABSL: Budoucnost práce a světového byznysu ve 4D
Datum konání:
13.11.2019 - 14.11.2019
Místo konání:
Brno, Hotel Courtyard by Marriott

Popis akce

Digitální transformace a inovace s pomocí technologií, disruptivní obchodní modely a strategie. To jsou trendy, které dnes stojí na čelních příčkách firemních priorit. Trendy, které mění tradiční fungování firem, obchodní modely i charakter lidské práce. Jak se na přechod do digitální éry připravit? Jak vzdělávat zaměstnance, čím je motivovat, jaké pracovní prostředí jim nabídnout a jak spolupracovat s novými kolegy vybavenými umělou inteligencí? To je jen zlomek témat, kterým se bude věnovat 6. výroční konference ABSL ve dnech 13.-14. listopadu 2019 v Brně.

Na konferenci, kterou účastníky provede Lucie Výborná, odkryje svou vizi budoucnosti Peter Moller ze společnosti Deloitte, globální inovátor, vizionář a stratég mezinárodních firem. Nejnovější trendy nastíní dalších více než 60 specialistů na digitální transformaci, zavádění inovativních technologií, motivaci a vzdělávání zaměstnanců, designování pracovního prostředí a implementaci nových disruptivních strategií. Těšit se můžete také na vystoupení inspirativních osobností jako například cestovatele a publicisty Dana Přibáně anebo propagátora vědy a výzkumu Michaela Londesborougha.

Inovace světového byznysu se rozbíhá v České republice, v místních servisních a inovačních centrech mezinárodních společností. Poslechněte si názory, zkušenosti a rady těch, kteří se již cestou inovací vydali. Registrujte se a zúčastněte se konference roku o budoucnosti práce a inovacích světových firem. Na programu je více než 30 přednášek a 8 workshopů, samostatná sekce ABSL Akademie, která slouží k profesnímu rozvoji zaměstnanců center servisních a inovačních center, zajímavý program pro studenty a absolventy škol, jehož cílem je ukázat, jak by se měli připravit na kariéru budoucnosti v době technologií a umělé inteligence, výstava partnerů konference, a mnohem, mnohem více!

Konference je organizovaná pod záštitou Města Brna. K partnerům akce patří společnosti Skanska, Deloitte, The Hackett Institute, Infosys, JLL, Neoops, CTP, D-Ploy, 24 Services Group, GoodCall, Workwide Group, Acamar, Neoris, Accenture, CzechInvest a další.
Organizátor:
ABSL
WWW stránka:
https://conference.absl.cz

Kontakt:
absl@absl.cz
Kontaktní e-mail:
absl@absl.cz