Napsat e-mail Tisk

Meet Papír Brno

Akce Upravit akci

Meet Papír Brno
Název akce:
Meet Papír Brno
Datum konání:
05.10.2019 - 05.10.2019
Místo konání:
Tržnice, Zelný trh č. 14-16

Popis akce

Papír žije! Meet Papír!
Máte rádi papír? Nemůžete pro sebe najít vhodný diář? Tak si přijďte vybrat ten nejlepší na Meet Papír, jedinečný market papírenských výrobků v Brně. V sobotu 5. října 2019 se v 10 hodin poprvé sejdou v prostoru Nové tržnice na Zelném trhu nadšenci papíru a všemožných výrobků z něj.
Specializovaná prodejní akce představí přes 45 vystavovatelů, převážně českých designérů a malých výrobců. „Jsme tu pro milovníky deníků, diářů, plánovačů, dekorací z papíru, obalů, přání, ale i hraček, módních a bytových doplňků, prostě všeho, co se nějak vztahuje k papíru. Chceme ukázat, že papír stále žije, že má své místo v našich životech a výrobky z něj mohou být nejen praktické, ale také velmi hezké. Zároveň podporujeme originální regionální tvorbu,“ uvedla organizátorka a také autorka deníků Jitka Štádlerová.
Návštěvníci se také mohou zúčastnit workshopů, například jak si psát deník, vyzkoušet si lettering nebo si vyrobit dekorace z papíru.
FB Meet Papír Brno https://www.facebook.com/events/1966153940359813/
Organizátor:
Jitka Štádlerová
WWW stránka:
www.meetpapir.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...