Napsat e-mail Tisk

Plíce/Pľúca

Akce Upravit akci

Plíce/Pľúca
Název akce:
Plíce/Pľúca
Datum konání:
22.05.2019
Místo konání:
Brno, Buranteatr, Kounicova 20

Popis akce

Divadlo poq uvádí v československé premiéře inscenaci Plíce/Pľúca. Hra britského dramatika Duncana Macmillana je životním příběhem mladého páru řešícího otázku početí a vliv takového rozhodnutí na jejich další společný život i ekologii světa. Tato neobyčejně aktuální a krutě upřímná "love story" se od r. 2011 inscenuje po celém světě.

Vdechneš nový život. V dítěti budeš žít dál. Je jistotou, tvou nesmrtelností, zárukou naší budoucnosti. Ale jaká budoucnost to bude? Přidáme ještě dalšího ztracenýho člověka do tohohle přeplněnýho malýho světa? Není pro lidi až moc dobrej? Jsme přece dobří lidé! Děláme, co můžeme. Snažíme se.
Režie: Alžběta Burianová
Hrají: Eva Ventrubová a Adam Mašura
Organizátor:
divadlo poq
WWW stránka:
https://www.divadlopoq.cz/

Kontakt:
https://www.divadlopoq.cz/
Kontaktní telefon:
774020174
Kontaktní e-mail:
info@divadlopoq.cz
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...