Napsat e-mail Tisk

Lužánecký Guláš Fest 2019

Akce Upravit akci

Lužánecký Guláš Fest 2019
Název akce:
Lužánecký Guláš Fest 2019
Datum konání:
01.06.2019
Místo konání:
Brno, Lužánecká 7

Popis akce

V. ročník Lužáneckého Guláš Festu proběhne v sobotu 1. června 2019 v areálu tenisového klubu BLTC, restauraci Tenis PUB a přilehlé části krásného brněnského parku Lužánky.
Nabízet se budou 2 dcl degustační porce vč. pečiva za příjemných 30,- Kč. Soutěž je koncipována jako otevřená – zúčastnit se tedy mohou amatérské, poloprofesionální i profesionální týmy odkudkoliv. Každý z návštěvníků se stane součástí veřejné poroty a budete se tak moci aktivně podílet na volbě vítěze gulášového klání.
V průběhu celého dne bude probíhat také bohatý kulturní program ve spolupráci s umělci z Městského divadla Brno a dalšími partnery. Proběhne hudební koncert skupiny Rolling Stones Revival, tombola atd. Pro naše nejmenší připravíme v průběhu akce celou řadu atrakcí a soutěží a oslavíme tak Den dětí.
Celým dnem bude jako moderátor provázet již tradičně populární herec Městského divadla Brno a člen skupiny ALL X Alan Novotný.
Organizátor:
Restaurace Tenis Pub
WWW stránka:
http://www.gulasfestbrno.cz/

Kontakt:
Tomáš Velech
Kontaktní telefon:
725805989
Kontaktní e-mail:
info@bill.cz
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...