Napsat e-mail Tisk

Degustace piemontského vinařství Asotom

Akce Upravit akci

Název akce:
Degustace piemontského vinařství Asotom
Datum konání:
11.03.2019
Místo konání:
Brno, justWINE Dvořákova

Popis akce

Tommaso Gallina - jedna z nejkontroverznějších postav piemontského vinařství dorazí do Brna představit svoje vína!

Piemont jako jedna z nejvýznamnějších bašt italského vinařství je též jednou z nejtradičnějších a nejkonzervativnějších. O to více jako zjevení působí osobnost piemonstkého Tommase Galliny, jednoho z nejvýraznějších představitelů biodynamiky a nekonvenčního přístupu k výrobě vín Itálie. Motyka, nůžky a vědro. To jsou základní nástroje, které Tommaso používá a které prý stačí takřka na všechno. Čistě ruční pečlivá práce ve vinicích, žádné přípravky, žádné hnojení. Jenom příroda. Tommaso pracuje na starobylých vinicích s množstvím starých, autochtonních a mnohdy pozapomenutých odrůd typických pro starý Piemont, jak ho už dnes nikdo nepamatuje. Naprosto unikátní vína vznikají spontánně, bez příkras a zásahů, tak jak to bylo dříve. Tak jak tomu Tommaso Gallina věří.

Tommaso osobně navštíví Brno a vy máte jedinečnou možnost poznat tohoto milého chlapíka na řízené degustace v justWINE na Dvořákově.
Žádný umělý marketing, tanečky a divadýlka. Kus pravého Itala s rukama plnýma mozolů a velkým vinařským srdcem.

Degustace bude vedená v italštině s překladem do češtiny (o překlad se postará náš poloviční Ital Dante!)

Kdy: v pondělí 11.3. 2019 od 19:00 hod
Kde: justWINE Dvořákova 1
Za kolik: 690 Kč (5 vzorků, občerstvení a vody, kolik vypiješ!)

Pro rezervaci míst je nutno zakoupit degustační poukázku, buď v jednom z našich wine barů, anebo napiš zprávu a poukázku pošleme do mailu.
Organizátor:
justWINE
WWW stránka:
www.justwine.cz

Kontaktní telefon:
608 052 072
Kontaktní e-mail:
info@justwine.cz
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...