Napsat e-mail Tisk

Ochutnávka vína se singLOVÉ

Akce Upravit akci

Název akce:
Ochutnávka vína se singLOVÉ
Datum konání:
15.02.2019
Místo konání:
Brno, Degustační vinotéka Vindom

Popis akce

Sejdeme se v Degustační Enotece VINDOM, která se nachází na strategickém místě v centru Brna. Jedná se o rodinný podnik fungující už 20 let, který se kromě degustačního automatu pyšní víny z menších vyhlášených vinařství z celého světa. Vína zde vybírají opravdu citlivě a se všemi svými vinaři se znají osobně, takže nás čeká nevšední gurmánský zážitek ;-).

Nejdříve se seznámíme, abyste věděli, s kým popíjíte, a pak se pustíme do řízené degustace. Čekají nás vína ze sousedního Německa a Rakouska, ze slunné Itálie a Španělska i od protinožců. Vychutnáme si tato exkluzivní vína, zakousneme nějaké slané pochutiny a poslechneme si odborný výklad. Degustaci pro nás povede mladý a nadšený sommelier David Mádr. A protože víme, jak rádi soutěžíte, na konci Vás bude čekat překvapení ;-)

Zhruba ve 22 hod skončí oficiální program, ale kdo bude chtít, může se ještě zdržet na skleničku ;-).

Na konci akce Tě poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku se zpětnou vazbou, abychom se příště mohli jen zlepšovat a především, budeš mít možnost požádat o kontakt na toho, s kým se chceš ještě vidět. Pokud budou sympatie oboustranné, kontakt Vám na sebe rádi předáme. Můžeš tu potkat parťáka na cesty nebo třeba na pivo, fajn kámošku na pokec apod. I tyto kontakty rádi nasdílíme.

Pojď s námi na ochutnávku světových vín z blízkých i dalekých krajů v samém centru Brna a poznej u skleničky nové tváře :-)

Poslední volné místo pro MUŽE ;-)

Přihlašování zde: https://singlove.cz/akce/ochutnavka-vina
Organizátor:
Degustační vinotéka Vindom
WWW stránka:
www.vindom.cz

Kontaktní telefon:
+420 775 276 847
Kontaktní e-mail:
info@singlove.cz