Napsat e-mail Tisk

Degustace vín z vinařství Peřina - Klentnice

Akce Upravit akci

Název akce:
Degustace vín z vinařství Peřina - Klentnice
Datum konání:
08.03.2019
Místo konání:
Brno, Borgo Shop

Popis akce

Vážení přátelé, milovníci krásných moravských vín. Srdečně Vás zveme na degustaci vín vinařství Peřina, jejímž enologem a výrobcem vín je vážený pan Ing. Zdeněk Peřina, jenž nás bude tento večer osobně provázet.
Vinařství Peřina obhospodařuje vinice ve špičkových polohách Mikulovska a zpracovává pouze hrozny z vlastní produkce, podle hesla: "Víno se vyrábí ve vinici." Ve sklepě jsou dodržovány základní principy - velmi šetrné zpracování hroznů, mimořádná péče a malý počet technologických zásahů. Firma produkuje pouze malé partie vína a zaměřuje se na výrobu bílých predikátních vín ve špičkové kvalitě.
Cena degustace včetně malého občerstvení je 499,-
Závazné rezervace prosím posílejte na info(@)borgoshop.cz
Těšíme se na Vás!
Organizátor:
Borgo Shop
WWW stránka:
www.borgoshop.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...