Napsat e-mail Tisk

Degustace vín z vinařství Obelisk

Akce Upravit akci

Název akce:
Degustace vín z vinařství Obelisk
Datum konání:
01.03.2019
Místo konání:
Brno, Borgo Shop

Popis akce

Vážení přátelé, již podruhé Vás zveme na degustaci vín z vinařství OBELISK . Degustace vín se vín z tohoto vinařství se nám velmi osvědčila a vína se nám moc líbí, proto jsem se rozhodli o opakovanou událost.
Domovskou tratí se Vinařství Obelisk staly Hintertály. Jihozápadně orientovaný svah na okraji Valtic, který se vyznačuje sprašovými půdami bohatými na vápník. Budeme mít možnost ochutnat burgundské odrůdy např. Chardonnay, Rulandské bílé, Rulandské modré a Rulandské šedé a další.
Večerem nás bude provázet mladý technolog Filip Lutzký .
Vinařství je poměrně novinkou v jihomoravském kraji a jistě stojí za to, přijít a ochutnat vína, která nám okolí Valtic nabízí.
Cena včetně malého občerstvení je 399,-
Závazné rezervace prosím posílejte na info(@)borgoshop.cz
Těšíme se na Vás!
Organizátor:
Borgo Shop
WWW stránka:
www.borgoshop.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...