Napsat e-mail Tisk

Miracle aneb Degustace Vinařství Němec Zbyněk

Akce Upravit akci

Miracle aneb Degustace Vinařství Němec Zbyněk
Název akce:
Miracle aneb Degustace Vinařství Němec Zbyněk
Datum konání:
29.03.2019
Místo konání:
Brno, Vinný sklípek Vinárium

Popis akce

Řízenou degustaci povede sám vinař Zbyněk Němec z Čejkovic. Představíme si nové víno Miracle. Miracle je víno vyrobené z odrůdy Chorvát, kterou znají na americkém venkově už od roku 1869 (pod názvem Noah). Odrůda je zcela odolná vůči plísním a houbovým chorobám, proto nepotřebuje žádnou chemickou ochranu. Má vyšší obsah kyselin a vyrobené víno voní po lesních jahodách. Tenhle Zázrak si zamilují především ženy pro jeho podmanivou vůni a příjemnou chuť s vyšším obsahem zbytkového cukru.
Vstupné na místě 210 Kč, v předprodeji: 1 vstupenka 195 Kč (koupit teď), 2 vstupenky 375 Kč (koupit teď). V ceně vstupného jsou vzorky pravého moravského vína, zasvěcený výklad a občerstvení.

Degustační vzorky

Müller Thurgau, suché, 2016
Frankovka rosé, polosuché, 2016
Chardonnay, polosuché, 2018
Sauvignon, polosladké, 2016
Hibernal, polosladké, 2017
Miracle, polosladké, 2018
Frankovka, suché, 2018
Organizátor:
Vinný sklípek Vinárium
WWW stránka:
www.vinarium-brno.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...