Napsat e-mail Tisk

SHOW stání - Stand-up comedy

Akce Upravit akci

SHOW stání - Stand-up comedy
Název akce:
SHOW stání - Stand-up comedy
Datum konání:
23.01.2019 - 23.01.2019
Místo konání:
Mersey klub Brno Minská 15, 616 00 Brno

Popis akce

SHOW stání je originální stand-up comedy o pěti skvělých komicích, kteří mají jediný úkol.
Rozesmát vás. Na paškál se nebojí vzít cokoliv a kohokoliv, pokaždé ale míří přímo na vaši bránici. Vystupující mají k dispozici pouze jedinou zbraň a tou je majk. Napětí z toho, jestli se trefí, nebo přestřelí, pak vytváří nezapomenutelnou atmosféru večera.


Během večera vás pobaví mistr vtipů Jiří Jakima, před jehož fóry neuteče ani jeho dcera, ani babička. Nekompromisní kuchař gagů, jenž poškádlí všechny tvé smíchové buňky! Znát ho můžete z pořadů Underground comedy či Stand-up Factory.

Těšit se můžete také na Daniela Bartoše, stand-up komika pocházející z drsného prostředí nymburských divadelníků se zálibou v testování „vtipného“ materiálu v nejméně vhodných situacích.

Na pódiu se objeví i ženy, jako Kristyna Haklová, feministka se slabostí pro muže - především pro James(ony). Vystupuje ráda, tak moc ráda, že založila Velvet Comedy, anglicky mluvenou stand-up show v Czech Inn Baru na Krymské, kde ji můžete pravidelně zastihnout. Na baru nebo pod stolem.

Mikrofon do ruky čapne Naďa Hůlková, jejíž vystoupení jsou jako horská dráha. Uprostřed záchvatu smíchu najednou zjistíte, že se smějete sami sobě. Za tyhle terapie se většinou platí tisíce! Ona sama je zakladatelkou SHOW stání a pravidelných stand-up večerů v pražském Crossclubu.

A jako překvapení večera představíme speciálního zahraničního hosta! Je to vůbec člověk? Její matka si není jistá. Lucia Hronková se považuje za imigranta z divokého východu! Její dětství v Petržalce ji poznamenalo natolik, že se rozhodla světu pomstít svým originálním bratislavským humorem.


Odkaz:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10520528904-queer/218562210900017-na-holku-dobry/?fbclid=IwAR31TkDa2pgvf_oDLxBjOvhJCI73Gh33nLT0AlpfBJuEwr7hP9lELBUkj0Q

------------------------------------------------------------------

JEDINEČNÁ MOŽNOST OPEN MICU PRO ODVÁŽLIVCE
Máš na to? Chceš vědět, jaké je být v roli stand-up komika? Pokud máš koule a máš nám co sdělit, přijď a na vlastní kůži si vyzkoušej, jak chutná úspěch (nebo taky ne).
Organizátor:
SHOW stání
WWW stránka:
https://www.facebook.com/showstani/?modal=admin_to

Kontakt:
731459250
Kontaktní e-mail:
nadja940@seznam.cz
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...