Napsat e-mail Tisk

Degustace vín z Mallorcy

Akce Upravit akci

Název akce:
Degustace vín z Mallorcy
Datum konání:
04.12.2018
Místo konání:
Brno, justWINE

Popis akce

Ostrov! Moře! Hory! Slunce! Hrozny! Víno! ....MALLORCA!!

JO! V úterý 4.12. se v justWINE v centru Brna na Dvořákové 1 bude konat degustace vín z Mallorky! Degustace bude řízená a vedená výhradními dovozci těchto vín. Zaměřené to samozřejmě bude na místní autochtonní odrůdy - a věřte - je se na co těšit.

Jsou nachystaná 2 bílá vína a 7 červených - z větší části jsou to vína z bio vinic, kde vinaři používají šetrná opatření a hlavně žádné pesticidy, herbicidy a další různé hatlamatlacidy.

Pojďte se s námi nadechnout a napít trochu toho slunce! Tak trochu jiná helioterapie!

Bude to super! Start klasicky v 19:00. Těšíme se na váááááááás!

Cena degustace je 490 Kč (zahrnuje 9 vzorků vín, občerstvení a vody, kolik zvládneš).

Pro rezervaci je nutné zakoupit předem degustační poukázku - buď u nás na baru, anebo online - napiš nám do zpráv, částku uhradíš na účet a my ti pošleme poukázku.

DEGUSTACE SE KONÁ V justWINE BARU NA ADRESE DVOŘÁKOVA 1.
Organizátor:
justWINE
WWW stránka:
www.justwine.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...