Napsat e-mail Tisk

Django Fest / Helemese, Ek Balam Trio, Jan Polyak a hosté, Lopezovci

Akce Upravit akci

Django Fest / Helemese, Ek Balam Trio, Jan Polyak a hosté, Lopezovci
Název akce:
Django Fest / Helemese, Ek Balam Trio, Jan Polyak a hosté, Lopezovci
Datum konání:
23.11.2018 - 24.11.2018
Místo konání:
Hudební klub Radost, Cejl 52, Brno

Popis akce

Zarezervujete si v kalendáři pátek 23.11.2018 a nebudete litovat! Čeká nás totiž další ročník hudebními peckami nabitého festivalu!

Django Fest je multižánrovým festivalem, na kterém se vždy potěší fanoušci kvalitní hudby. I letos pro vás přinášíme špičky svých žánrů.

Ek' Balam Trio

Pravý django jazz vám předvede tato skupina složená z muzikantů z Česka i zahraničí. Django Reinhardt byl romský hudebník světového formátu, který za sebou zanechal řadu pokračovatelů. I přes svůj handicap (nehybné dva prsty na levé ruce) dokázal hrát tak, jak nikdo předtím a svérázným hudebním cítěním přepsal dějiny hudby. Náš festival již 17. rokem věnujeme právě jemu.

Helemese

Původem kyjovská kapela Helemese hraje alternativní hudbu, ve které můžete slyšet folk, šraml, šanson i punk a to zároveň! V hlavní roli je harmonika a zpěv, ale celé dohromady je to prostě nářez, který vás nenechá sedět. Vtipné texty potrápí vaše bránice a budete si je prozpěvovat ještě dlouho po koncertě.

Jan Polyak Band a hosté

Hledáte ty nejlepší hudebníky z Brna? Najdete je v tomto seskupení, které Honza Polyak poskládal speciálně k příležitosti letošního Django Festu. Zahrají nám jazzové kousky i romské klasiky, nebudou chybět ani světové hity v jejich svérázném podání, doplněné o nejlepší zpěváky a zpěvačky - mladé hveždy vycházející z brněnského "ghetta".

Gypsi Lopez Band

Na konci večera se nám představí tato brněnská kapela. Předvedou vám ty nejlepší písně k zábavě. Typická současná romská hudba, ovlivněná tradicemi i vývojem moderní hudby.Skvělou cenu na tento festival můžete mít díky podpoře Statutárního města Brna a Ministerstva kultury ČR. Děkujeme.
Organizátor:
Jana Vejplachová
WWW stránka:
https://www.facebook.com/events/1316010821866633

Kontaktní e-mail:
vejplachova@srnm.cz