Napsat e-mail Tisk

Jak funguje dobití baterek védskou meditací?

Akce Upravit akci

Jak funguje dobití baterek védskou meditací?
Název akce:
Jak funguje dobití baterek védskou meditací?
Datum konání:
05.12.2018
Místo konání:
Vinný sklípek Vinárium, Starobrněnská 13, Brno, #vinarium

Popis akce

Jak nám může tisíce let stará a praxí osvědčená technika změnit (pohled na) život? Jediný způsob jak se zbavit stresu a jeho důsledků je klid a odpočinek. Ty v dnešní době „nikdo nemá“. Stejně jako ve spánku, tak i v meditaci odpočíváme a necháváme své tělo se léčit. Do světa védské meditace nás zavede Radek Šimčík.

Védská meditace je jednoduchá technika ověřená praxí miliónů lidí, časem a dnes také vědou. Na rozdíl od mnoha jiných technik je jednoduchá, nic k ní nepotřebujeme, protože využívá přirozenosti naší mysli k tomu, aby se sama zklidnila. Uklidňuje její nestálost, hravost, snahu po něčem lepším, jiném. Při této technice se nemusíme snažit mysl uklidnit a „násilím“ zastavovat myšlenky. Takže s jistotou můžeme říci, že každý, kdo dokáže v duchu opakovat slovo, dokáže meditovat.

Radek absolvoval mnoho pokročilých kurzů védské meditace u mistrů Limora Babaie, Thoma Knolese a Tima Browna. Mimo jiné také osmiměsíční Integrovaný kurz učitele meditace v roce 2016, který úspěšně zakončil v indické Rishikeshi. Radek pořádá své vlastní kurzy Védské meditace a jeho velkým přáním je rozšířit povědomí o ní a umožnit používat tuto techniku i dalším lidem.

Vstupné na místě 105 Kč, v předprodeji 95 Kč. V ceně vstupného je džbánek vína s přívlastkem.
Organizátor:
Vinný sklípek Vinárium, Starobrněnská 13, Brno, #v
WWW stránka:
https://vinarium-brno.cz/male-divadlo-vina/

Kontakt:
Tomáš Kučera
Kontaktní telefon:
+420607678131
Kontaktní e-mail:
vinarium@vinarium-brno.cz