Napsat e-mail Tisk

Degustace vín Aurelia Visinescu s osobní účastí vinařky

Akce Upravit akci

Název akce:
Degustace vín Aurelia Visinescu s osobní účastí vinařky
Datum konání:
30.10.2018
Místo konání:
Brno, Tržnice Brno

Popis akce

30. říjen v 19:00 až 22:00
Tržnice Brno, Zelný trh 14–16, 60200 Brno

--DEGUSTACE RUMUNSKÝCH VÍN NA STŘEŠE TRŽNICE NA ZELŇÁKU--

Možná vám něco říkají názvy vín jako je Anima, Promessa, Artisan nebo Nomad.
Jo! Jsou to vína, která z Rumunska vozí a nalívá ve svých barech justWINE, ale hlavně jsou to vína, za kterými stojí úžasná žena a enoložka Aurelia Visinescu. Tahle madam nás uctí svojí návštěvou v úterý 30. 10. 2018 a ty u toho musíš být!
Slíznem s ní společně 10 vzorků, ve velké většině červených, v malé menšině bílých a uděláme si prostě hezký večer na střeše. Tržnice. Hvězdy. Petrov. Vyhlídková věž. Radnice. Ty a víno. My a ty. Ty a my. Ema mele maso. Aurelia mele mlýnkem. Mlýnek mele hrozny. Ve sklínce se nám mele víno.

Pojďte si užít společnou chvilku s jejími víny. Zítra ráno si neřeknete AU! Hlava bolí! Řeknete si jenom AU! relia Visinescu!

Akce se koná na střeše Tržnice, kapacita míst omezená, proto je nutná rezervace předem!

Poukázku na vstup zakoupíš v baru justWINE na adresách Dvořákova 1, Kotlářská 26 a Zahradníkova 28, anebo nám prostě napiš zprávu a my ti poukázku pošleme na mail.

Cena degustace na osobu je 890,-.
Organizátor:
justWINE
WWW stránka:
www.justwine.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...