Napsat e-mail Tisk

Vinále – Velký košt vín v Tržnici Brno

Akce Upravit akci

Název akce:
Vinále – Velký košt vín v Tržnici Brno
Datum konání:
30.03.2019
Místo konání:
Brno, Tržnice Brno

Popis akce

My vám ta vína přivezeme! Kam? Do Tržnice Brno na Zelný trh! Kdy? V sobotu 30. března. Proč? Abyste měli radost!

Vinále alias Velký košt vín představuje skvělou příležitost k ochutnání umění jihomoravských mistrů vinařů. Nemáme za cíl nic menšího než pomoci pozdvihnout a kultivovat vinařskou kulturu ve městě Brně. Můžete tak ochutnat vína ohodnocená sommeliéry a osobnostmi kulturního a společenského života, kterým je víno blízké a které k němu mají co říct.

Hlavní náplní akce bude degustace vín. Tu bude doprovázet nabídka jídla od prodejců Tržnice Brno. Můžete se také těšit na doprovodný kulturní program. Zlatým hřebem bude vyhlášení vítězů 1. ročníku Vinále 2019. Vy můžete rozhodnout o držiteli Ceny veřejnosti.

Zaregistrujte se, ať vám zbytečně neutíkají informace!
Uvidíme se a na zdraví si připijeme v sobotu 30. března v Tržnici Brno!

Sobota 30. březen 2019 v 13:00 až 23:00
Organizátor:
Wine up
WWW stránka:
www.wineupstore.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...