Napsat e-mail Tisk

Festival otevřených sklepů – Sv. Martin pod Pálavou

Akce Upravit akci

Festival otevřených sklepů – Sv. Martin pod Pálavou
Název akce:
Festival otevřených sklepů – Sv. Martin pod Pálavou
Datum konání:
10.11.2018 - 11.11.2018
Místo konání:
Horní Věstonice, Dolní Věstonice, Pavlov, Milovice, Bulhary

Popis akce

Podzimní Festival otevřených sklepů se znovu vrací pod Pálavu. Přijďte ochutnat vína, která zde díky vápenitému podloží získávají jedinečné vlastnosti a chuť.

Zdejší vinice s výhledem na nejkrásnější dominantu Moravy, druhohorní pohoří Pálavu, jsou místem se skutečným geniem loci. Nacházejí se v teplé a suché panonské oblasti Nacházejí se v teplé a suché panonské oblasti a od ostatních poloh na Moravě se zásadně odlišují obsahem vápna v půdě. Místní vína mají díky tomuto vápenitému podloží jedinečné vlastnosti. Právě vápenité podloží i unikátní klimatické podmínky dávají místním vínům nezaměnitelnou chuť. Do nevídané kvality tu vyzrává Ryzlink vlašský, ale vyniká také Rulandské bílé a Chardonnay. Nenechte si ujít příležitost vína z Pálavy ochutnat – nikde jinde se taková nerodí.

V ceně vstupenky získáte degustaci všech vzorků, vstup do všech sklepů, tištěného průvodce, degustační skleničku, stylovou tašku, možnost využití festivalové autobusové dopravy a vstup na vybrané akce doprovodného programu zdarma.
Organizátor:
Partnerství, o.p.s.
WWW stránka:
www.otevrenesklepy.cz

Kontakt:
Partnerství, o.p.s.
Kontaktní telefon:
515 903 121
Kontaktní e-mail:
otevrene.sklepy@nap.cz
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...