Napsat e-mail Tisk

Dr. Loosen

Akce Upravit akci

Název akce:
Dr. Loosen
Datum konání:
21.06.2018
Místo konání:
Brno, Garage wine

Popis akce

čtvrtek 21. 6. 2018 od 18.30

Degustaci špičkových ryzlinků z oblasti Mosel a Pfalz osobně povede zástupce vinařství Matt Giedraitis. Vinařství Dr. Loosen se nachází v obci Bernkastel, centru oblasti střední Mosely, a je přes 200 let rodinným podnikem. Vinařství se stalo ve statkářské rodině nejdůležitějším odvětvím v roce 1988, kdy vinařství převzal Ernst Loosen. Ten začal zušlechťovat vinice pravokořenných keřů o stáří 60–100 let, které rostou v polohách klasifikovaných od roku 1868 jako Grosse Lage (ekvivalent Grand Cru).

Ne náhodou byl tento zastánce až absolutního přístupu k terroir a l´enfant terrible německého vinařství osmdesátých let vyhlášen časopisem Decanter vinařem roku 2005, a především díky snaze Ernsta Loosena a několika dalších špičkových vinařů můžeme dnes vychutnávat skvostné ryzlinky z této oblasti.

Ernst Loosen pěstuje pouze Ryzlink rýnský ve špičkových polohách Bernkansteler Lay, Graacher Himmelreich, Wehlener Sonnenuhr, Erdener Trepchen, Ürziger Würzgarten a Erdener Prälat. Dále je majitelem vinařství Villa Wolf v oblasti Pfalz, kde úspěšně produkuje suché ryzlinky.Počet míst omezen! Rezervujte na tel.: 737 206 161 nebo na mailu garagewine(@)email.cz.

Cena 690 Kč
Organizátor:
Garage wine
WWW stránka:
www.garagewine.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...