Napsat e-mail Tisk

Galavečer Slovácka v Národním divadle Brno

Akce Upravit akci

Název akce:
Galavečer Slovácka v Národním divadle Brno
Datum konání:
22.06.2018
Místo konání:
Brno, Mahenovo divadlo

Popis akce

1. ročník - Červnový GALAVEČER Slovácka v Národním divadle Brno.

Ochutnávka nejlepších vín od vinařů ze slovácké podoblasti a vrcholná veselá komedie Williama Shakespeara - Mnoho povyků pro nic v podání Slováckého divadla.

Zveme všechny milovníky kultury a vína na první ročník výjimečné akce, kde se prolíná umění Slováckého regionu.

Za umělce vinaře se Vám představí vinaři ze slovácké podoblasti, kterými jsou vinařství Bronislav Grmolec, vinařství ZLOMEK & VÁVRA, vinařství Dufek, vinařství Žůrek, Štěpán Maňák, vinařství Kněží hora, vinařství Plešingr, Vinařství U Kostela, vinné sklepy Skalák, víno Blatel, Vitis Strážnice a Zámecké vinařství Bzenec. Téměř všichni vinaři představí svá vína osobně.

Po ochutnávce vín následuje komedie Williama Shakespeara - Mnoho povyků pro nic.

Celá akce proběhne v Mahenově divadle 22.6.2018 . Vína slováckých vinařů můžete ochutnávat od 17:00 do 20:00 za doprovodu cimbálové muziky. Divadelní představení začíná ve 20:00

Vše je v rámci vstupného. Ceny jsou určeny pouze zasedacím pořádkem při divadelním představení. Vstupné je možné zakoupit už nyní.

Pevně věříme, že snoubení umění v podání vinařů a herců ze Slovácka se Vám bude v nádherných prostorech Mahenova divadla líbit.
Těšíme se na Vás.
Organizátor:
Galerie slováckých vín
WWW stránka:
www.galerieslovackychvin.cz

Kontaktní e-mail:
galerie@galerieslovackychvin.cz
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...