Napsat e-mail Tisk

WineUp: Vinný brunch #1 - Procházka Itálií

Akce Upravit akci

Název akce:
WineUp: Vinný brunch #1 - Procházka Itálií
Datum konání:
25.02.2018
Místo konání:
Brno, justWINE

Popis akce

Taky máte pocit, že je v neděli odpoledne v Brně prd co dělat? Bloudíte po městě, otevřených pár nonstopů, ulice vylidněné? Tak s tím pojďme společně něco udělat. Přijďte na Vinný brunch pořádaný Wine up a justWINE.

Ochutnáte nějaké ty delikatesy, potkáte své známé, odegustujete zajímavá vína a pěkně si to nedělní odpoledne užijete. A třeba pomůžete vytvořit pěknou tradici, a v neděli už nebude "Nuda v Brně". Pokaždé na jiné téma!

Jak to celé bude probíhat? Oproti klasickému brunchi, kde máte na výběr především množství jídel, bude na Dvořákové v hlavní roli víno. Spousta rozdělaných zajímavých lahví, jak z nabídky justWINE, tak z portfolia Wine up. A určitě i něco navíc. Kolik ochutnáte vín, tolik zaplatíte. Zdržíte se jenom skleničku a půjdete dál do města, nebo s námi zůstanete až do večera? Přijdete už ve čtyři, abyste stihli co nejvíce, nebo se stavíte až na šestou? To už záleží pouze na Vás. K jídlu budou připraveny speciální degustační talířky, tématicky laděné k vybraným vínům. A nebojte, na své si přijdou i vegetariáni, i masožravci :-)

Chianti? Sangiovese? Barbera? Veneto? Znáte tyto pojmy? První vinný brunch má podtitul "Procházka Itálií" a přesně takový i bude. Průřez italskými regiony, bílá a i červená vína, přírodní i běžní producenti vín. Pestrost bude veliká!

Vstup na samotnou akci je 100 Kč a v ceně je "welcome talířek" dobrot dle výběru. Na konci akce pak zaplatíte degustovaná vína, případně další občerstvení podle Vaší chuti. Celou volnou degustací a nabídkou vín Vás provede Martin Procházka z Wine up. Akce oficiálně končí v 19 hodin, ale justWINE má samozřejmě otevřeno i dál. Takže kdo bude chtít pokračovat, zájmu se meze nekladou.
Organizátor:
justWINE
WWW stránka:
www,justwine.cz