Napsat e-mail Tisk

WineUp: Vinný brunch #1 - Procházka Itálií

Akce Upravit akci

Název akce:
WineUp: Vinný brunch #1 - Procházka Itálií
Datum konání:
25.02.2018
Místo konání:
Brno, justWINE

Popis akce

Taky máte pocit, že je v neděli odpoledne v Brně prd co dělat? Bloudíte po městě, otevřených pár nonstopů, ulice vylidněné? Tak s tím pojďme společně něco udělat. Přijďte na Vinný brunch pořádaný Wine up a justWINE.

Ochutnáte nějaké ty delikatesy, potkáte své známé, odegustujete zajímavá vína a pěkně si to nedělní odpoledne užijete. A třeba pomůžete vytvořit pěknou tradici, a v neděli už nebude "Nuda v Brně". Pokaždé na jiné téma!

Jak to celé bude probíhat? Oproti klasickému brunchi, kde máte na výběr především množství jídel, bude na Dvořákové v hlavní roli víno. Spousta rozdělaných zajímavých lahví, jak z nabídky justWINE, tak z portfolia Wine up. A určitě i něco navíc. Kolik ochutnáte vín, tolik zaplatíte. Zdržíte se jenom skleničku a půjdete dál do města, nebo s námi zůstanete až do večera? Přijdete už ve čtyři, abyste stihli co nejvíce, nebo se stavíte až na šestou? To už záleží pouze na Vás. K jídlu budou připraveny speciální degustační talířky, tématicky laděné k vybraným vínům. A nebojte, na své si přijdou i vegetariáni, i masožravci :-)

Chianti? Sangiovese? Barbera? Veneto? Znáte tyto pojmy? První vinný brunch má podtitul "Procházka Itálií" a přesně takový i bude. Průřez italskými regiony, bílá a i červená vína, přírodní i běžní producenti vín. Pestrost bude veliká!

Vstup na samotnou akci je 100 Kč a v ceně je "welcome talířek" dobrot dle výběru. Na konci akce pak zaplatíte degustovaná vína, případně další občerstvení podle Vaší chuti. Celou volnou degustací a nabídkou vín Vás provede Martin Procházka z Wine up. Akce oficiálně končí v 19 hodin, ale justWINE má samozřejmě otevřeno i dál. Takže kdo bude chtít pokračovat, zájmu se meze nekladou.
Organizátor:
justWINE
WWW stránka:
www,justwine.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...