Napsat e-mail Tisk

Vinex

Akce Upravit akci

Název akce:
Vinex
Datum konání:
27.02.2018 - 02.03.2018
Místo konání:
Brno, výstaviště, pavilon A

Popis akce

VINEX opět v původním jarním termínu. Proběhne v rámci komplexu mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA - MBK - INTECO. Představí se zde nejen vinaři, ale i výrobci vinařských technologií. Jako vždy očekávejte profesionálně organizovanou vinařskou výstavu.

Ochutnávka vín mezinárodní soutěže Grand Prix Vinex 2018 proběhne opět v původním jarním termínu od 27. února do 2. března na výstavišti v Brně v rámci komplexu mezinárodních potravinářských veletrhů. Představí se zde nejen vinaři, ale i výrobci vinařských technologií. Jako vždy mohou hosté očekávat profesionálně organizovanou vinařskou výstavu s ochutnávkami určenými pro všechny milovníky vín, vinaře a sommeliery.

Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA/VINEX podává dokonalý přehled o českých i zahraničních dodavatelích potravin, přísad, alkoholických i nealkoholických nápojů, cukrovinek, kávy, čaje a lahůdek. Nové finální výrobky, produkty a speciality mají odborní návštěvníci i koncoví spotřebitelé možnost posuzovat při řízených ochutnávkách potravin a degustacích vína i piva z minipivovarů. Veletrh SALIMA/VINEX je určený B2B i B2C návštěvníkům a koná se ve dvouleté periodicitě, vždy v sudých letech.
Organizátor:
Veletrhy Brno, a.s.
WWW stránka:
www.bvv.cz/vinex