Napsat e-mail Tisk

Vinex

Akce Upravit akci

Název akce:
Vinex
Datum konání:
27.02.2018 - 02.03.2018
Místo konání:
Brno, výstaviště, pavilon A

Popis akce

VINEX opět v původním jarním termínu. Proběhne v rámci komplexu mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA - MBK - INTECO. Představí se zde nejen vinaři, ale i výrobci vinařských technologií. Jako vždy očekávejte profesionálně organizovanou vinařskou výstavu.

Ochutnávka vín mezinárodní soutěže Grand Prix Vinex 2018 proběhne opět v původním jarním termínu od 27. února do 2. března na výstavišti v Brně v rámci komplexu mezinárodních potravinářských veletrhů. Představí se zde nejen vinaři, ale i výrobci vinařských technologií. Jako vždy mohou hosté očekávat profesionálně organizovanou vinařskou výstavu s ochutnávkami určenými pro všechny milovníky vín, vinaře a sommeliery.

Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA/VINEX podává dokonalý přehled o českých i zahraničních dodavatelích potravin, přísad, alkoholických i nealkoholických nápojů, cukrovinek, kávy, čaje a lahůdek. Nové finální výrobky, produkty a speciality mají odborní návštěvníci i koncoví spotřebitelé možnost posuzovat při řízených ochutnávkách potravin a degustacích vína i piva z minipivovarů. Veletrh SALIMA/VINEX je určený B2B i B2C návštěvníkům a koná se ve dvouleté periodicitě, vždy v sudých letech.
Organizátor:
Veletrhy Brno, a.s.
WWW stránka:
www.bvv.cz/vinex

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...