Slavnosti vína

Napsat e-mail Tisk

Den otevřených dveří - Stavební centrum Brno

Akce Upravit akci

Den otevřených dveří - Stavební centrum Brno
Název akce:
Den otevřených dveří - Stavební centrum Brno
Datum konání:
07.10.2018 - 07.10.2017
Místo konání:
Národní stavební centrum, Bauerova 10, Brno (vedle výstaviště BVV)

Popis akce

Den otevřených dveří v Národním
stavebním centru v Brně

Národní stavební centrum (NSC) bude v sobotu dne 7. října 2017 pořádat v areálu Centra vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ul. 10 v Brně (vedle výstaviště BVV) pro všechny zájemce o výstavbu nebo rekonstrukci rodinného domu

„Den otevřených dveří 2017“.

PROPERITY Group se stala vlastníkem společnosti Národní stavební centrum s.r.o., která provozuje CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ EDEN 3000 v Brně, které sousedí s budovou NOVÉHO TUZEXU a Brněnským výstavištěm BVV.

Smyslem akce „Den otevřených dveří“ bude prezentovat a přiblížit zájemcům z řad široké veřejnosti nový koncept Národního stavebního centra, který nabízí komentované prohlídky exponátů řady vystavovatelů, komplexní informace a kontakty na firmy a odborníky ze stavebnictví. V rámci akce bude také představen nový projet „Průvodce výstavby rodinného domu“.

Jedním z dalších témat Dne otevřených dveří budou i moderní nízkoenergetické a modulové dřevostavby, protože akce bude součástí celostátního Dne dřevostaveb 2017, který organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).

V Centru vzorových domů si budete moci domy nejenom prohlédnout, ale i osahat,
prozkoumat všechny detaily a dozvědět se od kvalifikovaných zástupců a prodejců
jednotlivých firem důležité informace, které při svém rozhodování před zahájením výstavby potřebujete, tj. ceny, možnosti financování, průběh stavebního řízení, časový harmonogram zakázky, záruky, vybavení domů technickými zařízeními apod. Jedním z partnerů bude i Realitní společnost České spořitelny, jejíž pracovníci Vám poradí ve věci získání vhodného pozemku pro výstavbu rodinného domu.

Všechny dřevostavby, které se v Centru vzorových domů v areálu NSC nachází, budou v sobotu 7.10.2017 pro Vás otevřeny od 10:00 do 18:00 hod. Detailní informace o vzorových domech, které můžete v Národním stavebním centru navštívit a získat zde všechny potřebné podklady a informace naleznete na www.stavebnicentrum.cz v sekci „vzorové domy“.

Kromě návštěvy vzorových domů pro Vás budou připraveny přednášky odborníků a také individuální odborné poradenství v oblastech:
- Výstavba dřevostavby od A do Z,
- Úsporné vytápění tepelnými čerpadly,
- Výstavba a údržba bazénu,
- Financování nového domu hypotečním úvěrem.

Návštěvníci akce Den otevřených dveří 2017 budou zařazeni do slosovací soutěže o zajímavé ceny (více na http://www.dendrevostaveb.cz/soutez ). Během akce si budete moci prohlédnout kromě vzorových i ostatní exponáty Národního stavebního centra, jako jsou bazény včetně zastřešení, dlažby, oplocení, tepelná čerpadla, klimatizační zařízení, osvětlení a další. První tři návštěvníci vybraných vzorových domů obdrží zdarma celoroční předplatné časopisu Dřevo a stavby. Zajištěno je i občerstvení a bohatý doprovodný program.

Říjnové konání letošního Dne otevřených dveří 2017 pro Vás bude dobrou příležitostí se inspirovat, poradit a získat odpovědi na Vaše otázky související s výstavbou nebo rekonstrukcí domu. V případě, že se pro nový dům rozhodnete, můžete se už o prázdninách příštího roku do svého domu snů nastěhovat. Postavit novou kvalitní dřevostavbu v průběhu několika měsíců je dnes běžným standardem.

Veškeré podrobnosti o akci Den otevřených dveří 2017, o Národním stavebním centru a jeho expozicích a vystavovatelích, včetně vzorových domů, najdete na webu www.stavebnicentrum.cz

Za tým Národního stavebního centra
Ing. Vratislav Blaha
Tel: 602 702 743
Organizátor:
Národní stavební centrum s.r.o.
WWW stránka:
www.stavebnicentrum.cz

Kontakt:
Vratislav Blaha
Kontaktní telefon:
602 702 743
Kontaktní fax:
-
Kontaktní e-mail:
blaha@stavebnicentrum.cz