Napsat e-mail Tisk

Den otevřených dřevostaveb

Akce Upravit akci

Den otevřených dřevostaveb
Název akce:
Den otevřených dřevostaveb
Datum konání:
06.10.2018 - 06.10.2018
Místo konání:
Národní stavební centrum, Bauerova 10, Brno (vedle výstaviště BVV)

Popis akce

Den otevřených dřevostaveb v Národním stavebním centru v Brně

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) a Národní stavební centrum (NSC) budou v sobotu dne 6. října 2018 pořádat v areálu Centra vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ul. 10 v Brně (vedle výstaviště BVV) pro všechny zájemce o výstavbu nebo rekonstrukci rodinného domu akci:

„Den otevřených dřevostaveb 2018“.

Hlavním tématem akce Den otevřených dřevostaveb budou moderní nízkoenergetické a modulové dřevostavby, protože akce bude součástí celostátního Dne dřevostaveb 2018, který organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů (www.dendrevostaveb.cz)

V Centru vzorových domů si budete moci domy nejenom prohlédnout, ale i osahat,
prozkoumat všechny detaily a dozvědět se od kvalifikovaných zástupců a prodejců
jednotlivých firem důležité informace, které při svém rozhodování před zahájením výstavby potřebujete, tj. ceny, možnosti financování, průběh stavebního řízení, časový harmonogram zakázky, záruky, vybavení domů technickými zařízeními apod. Jedním z partnerů bude i Realitní společnost České spořitelny, jejíž pracovníci Vám poradí ve věci získání vhodného pozemku pro výstavbu rodinného domu.

Všechny dřevostavby, které se v Centru vzorových domů v areálu NSC nachází, budou v sobotu 6.10.2018 pro Vás otevřeny od 10:00 do 17:00 hod. Detailní informace o vzorových domech, které můžete v Národním stavebním centru navštívit a získat zde všechny potřebné podklady a informace naleznete na www.dendrevostaveb.cz nebo na webu www.stavebnicentrum.cz v sekci „vzorové domy“.

Kromě návštěvy vzorových domů pro Vás budou připraveny přednášky odborníků z praxe a také individuální odborné poradenství v oblastech:
- Výstavba dřevostavby od A do Z,
- Úsporné vytápění tepelnými čerpadly,
- Financování nového domu hypotečním úvěrem.

Návštěvníci akce Den otevřených dřevostaveb 2018 budou zařazeni do slosovací soutěže o zajímavé ceny (více na http://www.dendrevostaveb.cz/soutez ). Během akce si budete moci prohlédnout kromě vzorových i ostatní exponáty Národního stavebního centra, jako jsou bazény včetně zastřešení, dlažby, oplocení, tepelná čerpadla, klimatizační zařízení, osvětlení a další.

Veškeré podrobnosti o akci Den otevřených dřevostaveb 2018 najdete na webu www.dendrevostaveb.cz

Za Asociaci dodavatelů montovaných domů
Ing. Vratislav Blaha
Tel: 602 702 743
Organizátor:
Asociace dodavatelů montovaných domů
WWW stránka:
www.admd.cz

Kontakt:
Vratislav Blaha
Kontaktní telefon:
602 702 743
Kontaktní fax:
-
Kontaktní e-mail:
blaha@admd.cz