Napsat e-mail Tisk

Den otevřených dřevostaveb

Akce Upravit akci

Den otevřených dřevostaveb
Název akce:
Den otevřených dřevostaveb
Datum konání:
06.10.2018 - 06.10.2018
Místo konání:
Národní stavební centrum, Bauerova 10, Brno (vedle výstaviště BVV)

Popis akce

Den otevřených dřevostaveb v Národním stavebním centru v Brně

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) a Národní stavební centrum (NSC) budou v sobotu dne 6. října 2018 pořádat v areálu Centra vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ul. 10 v Brně (vedle výstaviště BVV) pro všechny zájemce o výstavbu nebo rekonstrukci rodinného domu akci:

„Den otevřených dřevostaveb 2018“.

Hlavním tématem akce Den otevřených dřevostaveb budou moderní nízkoenergetické a modulové dřevostavby, protože akce bude součástí celostátního Dne dřevostaveb 2018, který organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů (www.dendrevostaveb.cz)

V Centru vzorových domů si budete moci domy nejenom prohlédnout, ale i osahat,
prozkoumat všechny detaily a dozvědět se od kvalifikovaných zástupců a prodejců
jednotlivých firem důležité informace, které při svém rozhodování před zahájením výstavby potřebujete, tj. ceny, možnosti financování, průběh stavebního řízení, časový harmonogram zakázky, záruky, vybavení domů technickými zařízeními apod. Jedním z partnerů bude i Realitní společnost České spořitelny, jejíž pracovníci Vám poradí ve věci získání vhodného pozemku pro výstavbu rodinného domu.

Všechny dřevostavby, které se v Centru vzorových domů v areálu NSC nachází, budou v sobotu 6.10.2018 pro Vás otevřeny od 10:00 do 17:00 hod. Detailní informace o vzorových domech, které můžete v Národním stavebním centru navštívit a získat zde všechny potřebné podklady a informace naleznete na www.dendrevostaveb.cz nebo na webu www.stavebnicentrum.cz v sekci „vzorové domy“.

Kromě návštěvy vzorových domů pro Vás budou připraveny přednášky odborníků z praxe a také individuální odborné poradenství v oblastech:
- Výstavba dřevostavby od A do Z,
- Úsporné vytápění tepelnými čerpadly,
- Financování nového domu hypotečním úvěrem.

Návštěvníci akce Den otevřených dřevostaveb 2018 budou zařazeni do slosovací soutěže o zajímavé ceny (více na http://www.dendrevostaveb.cz/soutez ). Během akce si budete moci prohlédnout kromě vzorových i ostatní exponáty Národního stavebního centra, jako jsou bazény včetně zastřešení, dlažby, oplocení, tepelná čerpadla, klimatizační zařízení, osvětlení a další.

Veškeré podrobnosti o akci Den otevřených dřevostaveb 2018 najdete na webu www.dendrevostaveb.cz

Za Asociaci dodavatelů montovaných domů
Ing. Vratislav Blaha
Tel: 602 702 743
Organizátor:
Asociace dodavatelů montovaných domů
WWW stránka:
www.admd.cz

Kontakt:
Vratislav Blaha
Kontaktní telefon:
602 702 743
Kontaktní fax:
-
Kontaktní e-mail:
blaha@admd.cz
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...