Napsat e-mail Tisk

WOOD-TEC – Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Akce Upravit akci

Název akce:
WOOD-TEC – Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl
Datum konání:
31.10.2017 - 03.11.2017
Místo konání:
Brno, Výstaviště

Popis akce

WOOD-TEC je nejdůležitějším veletrhem pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku. Tato akce je obchodní, vzdělávací i společenskou akcí všech, kteří pracují se dřevem. Pro většinu stolařů a truhlářů je WOOD-TEC akcí, na níž nelze chybět.

Veletrh probíhá za podpory evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS.

I v roce 2017 bude WOOD-TEC přehlídkou tuzemských výrobců i světových značek jak v oblasti strojů pro dřevozpracující průmysl, tak v komponentech pro výrobu nábytku. WOOD-TEC je vyhledávanou příležitostí pro získání přehledu o technologiích i materiálech.

Nosnou myšlenkou ročníku 2017 je česko-slovenská koncepce, v předchozím ročníku se výrazně zvýšil počet návštěvníků ze Slovenska. I v roce 2017 budeme dělat vše pro to, aby byl počet návštěvníků ze Slovenska ještě vyšší.
Organizátor:
Veletrhy Brno
WWW stránka:
www.bvv.cz/wood-tec

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...