Napsat e-mail Tisk

GAUDEAMUS – Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání

Akce Upravit akci

Název akce:
GAUDEAMUS – Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání
Datum konání:
31.10.2017 - 03.11.2017
Místo konání:
Brno, Výstaviště

Popis akce

Veletrh je zaměřený na univerzitní, neuniverzitní pomaturitní studium a na celoživotní vzdělávání. Cílem veletrhu je poskytnout co nejvíce informací o vysokoškolském vzdělávání absolventům středních škol
a celému spektru zájemců o celoživotní vzdělávání. Veletrhu Gaudeamus, který se každý rok koná v Brně, Praze a Nitře se pravidelně účastní většina vysokých a vyšších odborných škol i dalších vystavovatelů z České republiky
a neustále rostoucí počet vystavovatelů ze zahraničí. Veletrh pořádá společnost MP-Soft a.s. ve spolupráci s Vysokým učením technickým v Brně, pod záštitou rektora Vysokého učení technického v Brně a dalších významných osobností.

Veletrh každoročně navštěvují studenti třetích a čtvrtých ročníků středních škol, zájemci o další vzdělávání různých věkových kategorií, výchovní poradci, třídní učitelé a odborníci ze školství. Pro každého návštěvníka veletrhu je připraven obsáhlý tištěný katalog vystavujících škol a elektronický katalog s interaktivním rejstříkem studijních oborů. Důležitou součástí veletrhu jsou přednášky vystavujících škol pro zájemce o studium.

Každý návštěvník veletrhu může využít poradenský servis, který mu pomůže najít studijní obor, školu nebo fakultu. Nerozhodným studentům je k dispozici Testovací centrum s testem předpokladů pro studium a centrum kariérového poradenství. Součástí veletrhu je také doprovodný program Věda pro život.
Organizátor:
MP-Soft a.s.
WWW stránka:
www.gaudeamus.cz

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN