Napsat e-mail Tisk

Trendy v robotizaci a automatizaci 2017

Akce Upravit akci

Název akce:
Trendy v robotizaci a automatizaci 2017
Datum konání:
25.01.2018 - 25.01.2018
Místo konání:
Brno, Hotel Avanti

Popis akce

HLAVNÍ TÉMA: NEJLEPŠÍ PŘÍKLADY Z PRAXE

25. - 26. LEDNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník konference bude opět zaměřen na nejnovější trendy v oblasti robotizace a automatizace výrobních provozů. Letošní hlavní téma konference je ukázka a prezentace nejlepších příkladů z praxe!

Letošní konference se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.

V programu nebudou chybět dodavatelé průmyslových robotů, zástupci výrobních provozů, či představitelé vzdělávacích institucí. Hlavními tématy letošního ročníku jsou opět průmyslové roboty, představení novinek a aktuálních trendů, nové přístupy v systémové integraci a řídících systémech, senzorika a strojové vidění. Věnovat se budeme také kooperativní robotice, mobilní robotice a bezpečnosti.

Dvoudenní konference se uskuteční opět v Brně, programem nás provede pan doc. Branislav Lacko, člen českomoravské společnosti pro automatizaci a vysokoškolský pedagog VUT v Brně, který je zároveň konzultantem a odborným garantem akce. Více než 120 posluchačů z loňského roku je letos očekáváno na konferenci, kde bude mimo jiné možnost prohlídky výstavek partnerů akce a individuálních dotazů během společenského večera.
Organizátor:
Trade Media International
WWW stránka:
www.konference-tmi.cz

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...