VUT- nakladatelství Vutium

Napsat e-mail Tisk

Trendy v robotizaci a automatizaci 2017

Akce Upravit akci

Název akce:
Trendy v robotizaci a automatizaci 2017
Datum konání:
25.01.2018 - 25.01.2018
Místo konání:
Brno, Hotel Avanti

Popis akce

HLAVNÍ TÉMA: NEJLEPŠÍ PŘÍKLADY Z PRAXE

25. - 26. LEDNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník konference bude opět zaměřen na nejnovější trendy v oblasti robotizace a automatizace výrobních provozů. Letošní hlavní téma konference je ukázka a prezentace nejlepších příkladů z praxe!

Letošní konference se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.

V programu nebudou chybět dodavatelé průmyslových robotů, zástupci výrobních provozů, či představitelé vzdělávacích institucí. Hlavními tématy letošního ročníku jsou opět průmyslové roboty, představení novinek a aktuálních trendů, nové přístupy v systémové integraci a řídících systémech, senzorika a strojové vidění. Věnovat se budeme také kooperativní robotice, mobilní robotice a bezpečnosti.

Dvoudenní konference se uskuteční opět v Brně, programem nás provede pan doc. Branislav Lacko, člen českomoravské společnosti pro automatizaci a vysokoškolský pedagog VUT v Brně, který je zároveň konzultantem a odborným garantem akce. Více než 120 posluchačů z loňského roku je letos očekáváno na konferenci, kde bude mimo jiné možnost prohlídky výstavek partnerů akce a individuálních dotazů během společenského večera.
Organizátor:
Trade Media International
WWW stránka:
www.konference-tmi.cz

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN