Napsat e-mail Tisk

Burgundsko – rájem vinařů a labužníků

Akce Upravit akci

Název akce:
Burgundsko – rájem vinařů a labužníků
Datum konání:
22.10.2015
Místo konání:
Brno, Akademická kavárna

Popis akce

Burgundsko – rájem vinařů a labužníků Cestomilové – specialisté na Francii

22. 10. 2015 |
Přijďte na přátelské posezení u burgundského vína s průvodcem a milovníkem Francie. Dozvíte se zajímavosti o burgundské gastronomii, nejdražší vinici světa Romanée Conti, městě hořčice Dijonu, slavné minulosti opatství Cluny a mnoho dalšího.

22. října v Akademické kavárně, Gorkého 11, Bnro

začátek akce je v 18,00 hodin

Rezervace zasílejte na e-mail: cestomilove(@)cestomilove.cz, vstupné 75 Kč

Specialista na Francii – Cestomilka Věra Víšková
Přes 10 let jezdím do různých částí Francie se skupinami, na dovolenou za studiem i za známými. Zamilovala jsem se do skvělého vína, francouzské kuchyně, krásné země a přátelské atmosféry, která mezi místními panuje. Své zkušenosti předávám na svých zájezdech všem, kteří rádi objevují, rádi se seznamují a umějí si užívat život. Ze zájezdu dělám vždy skvělý zážitek obohacený o ochutnávku gurmánských specialit, prvotřídních vín a plný nevšedních zážitků a přátelské atmosféry.

O Cestomilech ...
Milujeme Francii! Přesně takto zní motto nás tří Cestomilek, Věrky, Ivety a Jany. Přes 10 let jsme v úzkém kontaktu s Francií, s Francouzi a vším francouzským. Projely jsme tisíce kilometrů touto nádhernou zemí, ochutnaly stovky vín a prozkoumaly desítky památek. Nabité zkušenostmi a elánem jsme se rozhodly říct STOP zajetým anonymním autobusovým zájezdům za památkami a položily jsme základy Cestomilům. Jsme jediní specialisté na Francii v České republice a naše zájezdy tvoříme s láskou. Našim cílem jsou malé skupiny cestovatelů vedené jednou z nás a obohacené o ochutnávky, netradiční zážitky a přátelskou atmosféru.
Organizátor:
Orionreal spol. s r.o.
WWW stránka:
www.bankavin.cz

Kontaktní e-mail:
cestomilove@cestomilove.cz